Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jasień PKM12:57
Jasieńska12:59
Gronostajowa (n/ż)13:01
Źródlana13:02
Zwierzyniecka (n/ż)13:03
Jasień Pólnicy13:05
Jaworowa13:06
Jeziorowa13:08
Leszczynowa13:09
Szadółki13:10
Przywidzka13:12
Czermińskiego
 
13:13
0 min.
 
Rębowo13:141 min.
 
Baśniowa13:163 min.
 
Elfów13:185 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)13:196 min.
 
Wieżycka13:218 min.
 
Niepołomicka13:2310 min.
 
Łódzka (n/ż)13:2512 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:2613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy