Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jasień PKM11:27
Jasieńska11:29
Gronostajowa (n/ż)11:31
Źródlana11:32
Zwierzyniecka (n/ż)11:33
Jasień Pólnicy11:35
Jaworowa11:36
Jeziorowa11:38
Leszczynowa11:39
Szadółki11:40
Przywidzka11:42
Czermińskiego
 
11:43
0 min.
 
Rębowo11:441 min.
 
Baśniowa11:463 min.
 
Elfów11:485 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)11:496 min.
 
Wieżycka11:518 min.
 
Niepołomicka11:5310 min.
 
Łódzka (n/ż)11:5512 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:5613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy