Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jasień PKM09:37
Jasieńska09:39
Gronostajowa (n/ż)09:41
Źródlana09:42
Zwierzyniecka (n/ż)09:43
Jasień Pólnicy09:45
Jaworowa09:46
Jeziorowa09:48
Leszczynowa09:49
Szadółki09:50
Przywidzka09:52
Czermińskiego
 
09:53
0 min.
 
Rębowo09:541 min.
 
Baśniowa09:563 min.
 
Elfów09:585 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)09:596 min.
 
Wieżycka10:018 min.
 
Niepołomicka10:0310 min.
 
Łódzka (n/ż)10:0512 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:0613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy