Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jasień PKM08:19
Jasieńska08:21
Gronostajowa (n/ż)08:23
Źródlana08:24
Zwierzyniecka (n/ż)08:25
Jasień Pólnicy08:27
Jaworowa08:28
Jeziorowa08:30
Leszczynowa08:31
Szadółki08:32
Przywidzka08:34
Czermińskiego
 
08:36
0 min.
 
Rębowo08:371 min.
 
Baśniowa08:393 min.
 
Elfów08:415 min.
 
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)08:426 min.
 
Wieżycka08:448 min.
 
Niepołomicka08:4610 min.
 
Łódzka (n/ż)08:4812 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:4913 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy