Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Wały Piastowskie14:36
Dworzec Główny14:39
Brama Wyżynna14:42
Toruńska14:44
Elmet (n/ż)14:45
Zremb (n/ż)14:46
Sandomierska14:47
Ptasia14:50
Małomiejska (n/ż)
 
14:52
0 min.
 
Platynowa14:542 min.
 
Krzemowa14:564 min.
 
Uranowa14:575 min.
 
Orunia Górna14:586 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy