Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Wały Piastowskie11:12
Dworzec Główny11:14
Brama Wyżynna11:16
Toruńska11:18
Elmet (n/ż)11:19
Zremb (n/ż)11:20
Sandomierska11:21
Ptasia11:23
Małomiejska (n/ż)
 
11:24
0 min.
 
Platynowa11:262 min.
 
Krzemowa11:284 min.
 
Uranowa11:295 min.
 
Orunia Górna11:306 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy