Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Wały Piastowskie18:44
Dworzec Główny18:46
Brama Wyżynna18:48
Toruńska18:50
Elmet (n/ż)18:51
Zremb (n/ż)18:52
Sandomierska18:53
Ptasia18:55
Małomiejska (n/ż)
 
18:56
0 min.
 
Platynowa18:582 min.
 
Krzemowa19:004 min.
 
Uranowa19:015 min.
 
Orunia Górna19:026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy