Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Wały Piastowskie10:27
Dworzec Główny10:29
Brama Wyżynna10:31
Toruńska10:33
Elmet (n/ż)10:34
Zremb (n/ż)10:35
Sandomierska10:36
Ptasia10:38
Małomiejska (n/ż)
 
10:39
0 min.
 
Platynowa10:412 min.
 
Krzemowa10:434 min.
 
Uranowa10:445 min.
 
Orunia Górna10:456 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy