Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wały Piastowskie09:27
Dworzec Główny09:29
Brama Wyżynna09:31
Toruńska09:33
Elmet (n/ż)09:34
Zremb (n/ż)09:35
Sandomierska09:36
Ptasia09:38
Małomiejska (n/ż)
 
09:39
0 min.
 
Platynowa09:412 min.
 
Krzemowa09:434 min.
 
Uranowa09:445 min.
 
Orunia Górna09:456 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy