Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Wrzeszcz PKP15:54
Galeria Bałtycka15:58
Chrzanowskiego16:01
Reymonta16:03
Mjr Hubala16:05
Norblina16:07
Meczet16:08
Szpital Marynarki Wojennej
 
16:09
0 min.
 
Jasia i Małgosi16:112 min.
 
Bażyńskiego16:123 min.
 
Przymorze SKM16:156 min.
 
Krynicka16:189 min.
 
Kołobrzeska16:2011 min.
 
Opolska16:2112 min.
 
Olsztyńska16:2213 min.
 
Meissnera16:2314 min.
 
Leszczyńskich16:2516 min.
 
Zaspa - Szpital16:2617 min.
 
Czarny Dwór16:2819 min.
 
al. Hallera (n/ż)16:3021 min.
 
Nowa Gdańska (n/ż)16:3324 min.
 
Klonowicza16:3627 min.
 
Kościuszki16:3829 min.
 
Chrobrego (n/ż)16:4031 min.
 
Legionów16:4233 min.
 
Nad Stawem16:4435 min.
 
Wrzeszcz PKP16:4536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy