Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wrzeszcz PKP11:39
Galeria Bałtycka11:42
Chrzanowskiego11:44
Reymonta11:45
Mjr Hubala11:46
Norblina11:48
Meczet11:49
Szpital Marynarki Wojennej11:50
Jasia i Małgosi11:52
Bażyńskiego11:53
Przymorze SKM11:56
Krynicka11:58
Kołobrzeska12:00
Opolska12:01
Olsztyńska12:02
Meissnera12:03
Leszczyńskich
 
12:05
0 min.
 
Zaspa - Szpital12:061 min.
 
Czarny Dwór12:083 min.
 
al. Hallera (n/ż)12:105 min.
 
Nowa Gdańska (n/ż)12:138 min.
 
Klonowicza12:1611 min.
 
Kościuszki12:1813 min.
 
Chrobrego (n/ż)12:2015 min.
 
Legionów12:2217 min.
 
Nad Stawem12:2419 min.
 
Wrzeszcz PKP12:2520 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy