Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Wrzeszcz PKP19:46
Galeria Bałtycka19:49
Chrzanowskiego19:51
Reymonta19:52
Mjr Hubala19:53
Norblina19:55
Meczet19:56
Szpital Marynarki Wojennej19:57
Jasia i Małgosi19:59
Bażyńskiego20:00
Przymorze SKM20:03
Krynicka20:05
Kołobrzeska
 
20:07
0 min.
 
Opolska20:081 min.
 
Olsztyńska20:092 min.
 
Meissnera20:103 min.
 
Leszczyńskich20:125 min.
 
Zaspa - Szpital20:136 min.
 
Czarny Dwór20:158 min.
 
al. Hallera (n/ż)20:1710 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy