Rozkład jazdy na: Pn., 25.05.2020
Żabianka SKM11:32
Rybacka11:33
Pomorska11:35
Piastowska11:37
Czerwony Dwór11:39
Chłopska11:41
Obrońców Wybrzeża11:42
Przymorze Wielkie
 
11:44
0 min.
 
Czarny Dwór11:473 min.
 
al. Płażyńskiego11:495 min.
 
Dworska11:506 min.
 
PCK11:517 min.
 
Brzeźno11:539 min.
 
Krasickiego (n/ż)11:5410 min.
 
Zespół Szkół Morskich11:5612 min.
 
Wyzwolenia11:5814 min.
 
Marynarki Polskiej11:5915 min.
 
Plac Wolności12:0016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia12:0117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni12:0218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy