Rozkład jazdy na: Pn., 25.05.2020
Żabianka SKM11:12
Rybacka11:13
Pomorska11:15
Piastowska11:17
Czerwony Dwór11:19
Chłopska11:21
Obrońców Wybrzeża11:22
Przymorze Wielkie
 
11:24
0 min.
 
Czarny Dwór11:273 min.
 
al. Płażyńskiego11:295 min.
 
Dworska11:306 min.
 
PCK11:317 min.
 
Brzeźno11:339 min.
 
Krasickiego (n/ż)11:3410 min.
 
Zespół Szkół Morskich11:3612 min.
 
Wyzwolenia11:3814 min.
 
Marynarki Polskiej11:3915 min.
 
Plac Wolności11:4016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia11:4117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni11:4218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy