Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Żabianka SKM10:52
Rybacka10:53
Pomorska10:55
Piastowska10:57
Czerwony Dwór10:59
Chłopska11:01
Obrońców Wybrzeża11:02
Przymorze Wielkie
 
11:04
0 min.
 
Czarny Dwór11:073 min.
 
al. Płażyńskiego11:095 min.
 
Dworska11:106 min.
 
PCK11:117 min.
 
Brzeźno11:139 min.
 
Krasickiego (n/ż)11:1410 min.
 
Zespół Szkół Morskich11:1612 min.
 
Wyzwolenia11:1814 min.
 
Marynarki Polskiej11:1915 min.
 
Plac Wolności11:2016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia11:2117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni11:2218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy