Rozkład jazdy na: Pn., 25.05.2020
Żabianka SKM09:32
Rybacka09:33
Pomorska09:35
Piastowska09:37
Czerwony Dwór09:39
Chłopska09:41
Obrońców Wybrzeża09:42
Przymorze Wielkie
 
09:44
0 min.
 
Czarny Dwór09:473 min.
 
al. Płażyńskiego09:495 min.
 
Dworska09:506 min.
 
PCK09:517 min.
 
Brzeźno09:539 min.
 
Krasickiego (n/ż)09:5410 min.
 
Zespół Szkół Morskich09:5612 min.
 
Wyzwolenia09:5814 min.
 
Marynarki Polskiej09:5915 min.
 
Plac Wolności10:0016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia10:0117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni10:0218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy