Rozkład jazdy na: Pn., 27.01.2020
Żabianka SKM09:12
Rybacka09:13
Pomorska09:15
Piastowska09:17
Czerwony Dwór09:19
Chłopska09:21
Obrońców Wybrzeża09:22
Przymorze Wielkie
 
09:24
0 min.
 
Czarny Dwór09:273 min.
 
al. Płażyńskiego09:295 min.
 
Dworska09:306 min.
 
PCK09:317 min.
 
Brzeźno09:339 min.
 
Krasickiego (n/ż)09:3410 min.
 
Zespół Szkół Morskich09:3612 min.
 
Wyzwolenia09:3814 min.
 
Marynarki Polskiej09:3915 min.
 
Plac Wolności09:4016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia09:4117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni09:4218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy