Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Żabianka SKM08:52
Rybacka08:53
Pomorska08:55
Piastowska08:57
Czerwony Dwór08:58
Chłopska09:00
Obrońców Wybrzeża09:01
Przymorze Wielkie
 
09:03
0 min.
 
Czarny Dwór09:063 min.
 
al. Płażyńskiego09:085 min.
 
Dworska09:096 min.
 
PCK09:107 min.
 
Brzeźno09:129 min.
 
Krasickiego (n/ż)09:1310 min.
 
Zespół Szkół Morskich09:1512 min.
 
Wyzwolenia09:1714 min.
 
Marynarki Polskiej09:1815 min.
 
Plac Wolności09:1916 min.
 
Nowy Port Zajezdnia09:2017 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni09:2118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy