Rozkład jazdy na: So., 11.07.2020
Żabianka SKM06:00
Rybacka06:01
Pomorska06:03
Piastowska06:05
Czerwony Dwór06:06
Chłopska06:08
Obrońców Wybrzeża06:09
Przymorze Wielkie
 
06:11
0 min.
 
Czarny Dwór06:143 min.
 
al. Płażyńskiego06:165 min.
 
Dworska06:176 min.
 
PCK06:187 min.
 
Brzeźno06:209 min.
 
Krasickiego (n/ż)06:2110 min.
 
Zespół Szkół Morskich06:2312 min.
 
Wyzwolenia06:2514 min.
 
Marynarki Polskiej06:2615 min.
 
Plac Wolności06:2716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia06:2817 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni06:2918 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy