Rozkład jazdy na: Pn., 25.05.2020
Żabianka SKM05:52
Rybacka05:53
Pomorska05:54
Piastowska05:56
Czerwony Dwór05:57
Chłopska05:59
Obrońców Wybrzeża06:00
Przymorze Wielkie
 
06:01
0 min.
 
Czarny Dwór06:032 min.
 
al. Płażyńskiego06:043 min.
 
Dworska06:054 min.
 
PCK06:065 min.
 
Brzeźno06:087 min.
 
Krasickiego (n/ż)06:098 min.
 
Zespół Szkół Morskich06:1110 min.
 
Wyzwolenia06:1312 min.
 
Marynarki Polskiej06:1413 min.
 
Plac Wolności06:1514 min.
 
Nowy Port Zajezdnia06:1615 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni06:1716 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy