Rozkład jazdy na: Pt., 5.06.2020
Żabianka SKM05:22
Rybacka05:23
Pomorska05:24
Piastowska05:26
Czerwony Dwór05:27
Chłopska05:29
Obrońców Wybrzeża05:30
Przymorze Wielkie
 
05:31
0 min.
 
Czarny Dwór05:332 min.
 
al. Płażyńskiego05:343 min.
 
Dworska05:354 min.
 
PCK05:365 min.
 
Brzeźno05:387 min.
 
Krasickiego (n/ż)05:398 min.
 
Zespół Szkół Morskich05:4110 min.
 
Wyzwolenia05:4312 min.
 
Marynarki Polskiej05:4413 min.
 
Plac Wolności05:4514 min.
 
Nowy Port Zajezdnia05:4615 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni05:4716 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy