Rozkład jazdy na: Pt., 29.05.2020
Żabianka SKM22:22
Rybacka22:23
Pomorska22:24
Piastowska22:26
Czerwony Dwór22:27
Chłopska22:29
Obrońców Wybrzeża22:30
Przymorze Wielkie
 
22:31
0 min.
 
Czarny Dwór22:332 min.
 
al. Płażyńskiego22:343 min.
 
Dworska22:354 min.
 
PCK22:365 min.
 
Brzeźno22:387 min.
 
Krasickiego (n/ż)22:398 min.
 
Zespół Szkół Morskich22:4110 min.
 
Wyzwolenia22:4312 min.
 
Marynarki Polskiej22:4413 min.
 
Plac Wolności22:4514 min.
 
Nowy Port Zajezdnia22:4615 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni22:4716 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy