Rozkład jazdy na: Wt., 2.06.2020
Żabianka SKM18:37
Rybacka18:38
Pomorska18:40
Piastowska18:42
Czerwony Dwór18:43
Chłopska18:45
Obrońców Wybrzeża18:46
Przymorze Wielkie
 
18:48
0 min.
 
Czarny Dwór18:513 min.
 
al. Płażyńskiego18:535 min.
 
Dworska18:546 min.
 
PCK18:557 min.
 
Brzeźno18:579 min.
 
Krasickiego (n/ż)18:5810 min.
 
Zespół Szkół Morskich19:0012 min.
 
Wyzwolenia19:0214 min.
 
Marynarki Polskiej19:0315 min.
 
Plac Wolności19:0416 min.
 
Nowy Port Zajezdnia19:0517 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni19:0618 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy