Rozkład jazdy na: Śr., 15.07.2020
Żabianka SKM18:11
Rybacka18:12
Pomorska18:14
Piastowska18:16
Czerwony Dwór18:18
Chłopska18:20
Obrońców Wybrzeża18:21
Przymorze Wielkie
 
18:23
0 min.
 
Czarny Dwór18:263 min.
 
al. Płażyńskiego18:285 min.
 
Dworska18:296 min.
 
PCK18:307 min.
 
Brzeźno18:329 min.
 
Krasickiego (n/ż)18:3310 min.
 
Zespół Szkół Morskich18:3512 min.
 
Wyzwolenia18:3714 min.
 
Marynarki Polskiej18:3815 min.
 
Plac Wolności18:3916 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:4017 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni18:4118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy