Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Żabianka SKM17:35
Rybacka17:36
Pomorska17:38
Piastowska17:40
Czerwony Dwór17:42
Chłopska17:44
Obrońców Wybrzeża17:45
Przymorze Wielkie
 
17:47
0 min.
 
Czarny Dwór17:503 min.
 
al. Płażyńskiego17:525 min.
 
Dworska17:536 min.
 
PCK17:547 min.
 
Brzeźno17:569 min.
 
Krasickiego (n/ż)17:5710 min.
 
Zespół Szkół Morskich17:5912 min.
 
Wyzwolenia18:0114 min.
 
Marynarki Polskiej18:0215 min.
 
Plac Wolności18:0316 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:0417 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni18:0518 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy