Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Żabianka SKM16:47
Rybacka16:48
Pomorska16:50
Piastowska16:52
Czerwony Dwór16:54
Chłopska16:56
Obrońców Wybrzeża16:57
Przymorze Wielkie
 
16:59
0 min.
 
Czarny Dwór17:023 min.
 
al. Płażyńskiego17:045 min.
 
Dworska17:056 min.
 
PCK17:067 min.
 
Brzeźno17:089 min.
 
Krasickiego (n/ż)17:0910 min.
 
Zespół Szkół Morskich17:1112 min.
 
Wyzwolenia17:1314 min.
 
Marynarki Polskiej17:1415 min.
 
Plac Wolności17:1516 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:1617 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni17:1718 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy