Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Żabianka SKM16:35
Rybacka16:36
Pomorska16:38
Piastowska16:40
Czerwony Dwór16:42
Chłopska16:44
Obrońców Wybrzeża16:45
Przymorze Wielkie
 
16:47
0 min.
 
Czarny Dwór16:503 min.
 
al. Płażyńskiego16:525 min.
 
Dworska16:536 min.
 
PCK16:547 min.
 
Brzeźno16:569 min.
 
Krasickiego (n/ż)16:5710 min.
 
Zespół Szkół Morskich16:5912 min.
 
Wyzwolenia17:0114 min.
 
Marynarki Polskiej17:0215 min.
 
Plac Wolności17:0316 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:0417 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni17:0518 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy