{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Żabianka SKM16:23
Rybacka16:24
Pomorska16:26
Piastowska16:28
Czerwony Dwór16:30
Chłopska16:32
Obrońców Wybrzeża16:33
Przymorze Wielkie
 
16:35
0 min.
 
Czarny Dwór16:383 min.
 
al. Płażyńskiego16:405 min.
 
Dworska16:416 min.
 
PCK16:427 min.
 
Brzeźno16:449 min.
 
Krasickiego (n/ż)16:4510 min.
 
Zespół Szkół Morskich16:4712 min.
 
Wyzwolenia16:4914 min.
 
Marynarki Polskiej16:5015 min.
 
Plac Wolności16:5116 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:5217 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni16:5318 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy