Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Żabianka SKM16:11
Rybacka16:12
Pomorska16:14
Piastowska16:16
Czerwony Dwór16:18
Chłopska16:20
Obrońców Wybrzeża16:21
Przymorze Wielkie
 
16:23
0 min.
 
Czarny Dwór16:263 min.
 
al. Płażyńskiego16:285 min.
 
Dworska16:296 min.
 
PCK16:307 min.
 
Brzeźno16:329 min.
 
Krasickiego (n/ż)16:3310 min.
 
Zespół Szkół Morskich16:3512 min.
 
Wyzwolenia16:3714 min.
 
Marynarki Polskiej16:3815 min.
 
Plac Wolności16:3916 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:4017 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni16:4118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy