Rozkład jazdy na: So., 30.05.2020
Żabianka SKM05:07
Rybacka05:08
Pomorska05:10
Piastowska05:12
Czerwony Dwór05:13
Chłopska05:15
Obrońców Wybrzeża05:16
Przymorze Wielkie
 
05:18
0 min.
 
Czarny Dwór05:213 min.
 
al. Płażyńskiego05:235 min.
 
Dworska05:246 min.
 
PCK05:257 min.
 
Brzeźno05:279 min.
 
Krasickiego (n/ż)05:2810 min.
 
Zespół Szkół Morskich05:3012 min.
 
Wyzwolenia05:3214 min.
 
Marynarki Polskiej05:3315 min.
 
Plac Wolności05:3416 min.
 
Nowy Port Zajezdnia05:3517 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni05:3618 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy