Rozkład jazdy na: So., 6.06.2020
Żabianka SKM15:11
Rybacka15:12
Pomorska15:14
Piastowska15:16
Czerwony Dwór15:18
Chłopska15:20
Obrońców Wybrzeża15:21
Przymorze Wielkie
 
15:23
0 min.
 
Czarny Dwór15:263 min.
 
al. Płażyńskiego15:285 min.
 
Dworska15:296 min.
 
PCK15:307 min.
 
Brzeźno15:329 min.
 
Krasickiego (n/ż)15:3310 min.
 
Zespół Szkół Morskich15:3512 min.
 
Wyzwolenia15:3714 min.
 
Marynarki Polskiej15:3815 min.
 
Plac Wolności15:3916 min.
 
Nowy Port Zajezdnia15:4017 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni15:4118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy