Rozkład jazdy na: So., 6.06.2020
Żabianka SKM14:59
Rybacka15:00
Pomorska15:02
Piastowska15:04
Czerwony Dwór15:06
Chłopska15:08
Obrońców Wybrzeża15:09
Przymorze Wielkie
 
15:11
0 min.
 
Czarny Dwór15:143 min.
 
al. Płażyńskiego15:165 min.
 
Dworska15:176 min.
 
PCK15:187 min.
 
Brzeźno15:209 min.
 
Krasickiego (n/ż)15:2110 min.
 
Zespół Szkół Morskich15:2312 min.
 
Wyzwolenia15:2514 min.
 
Marynarki Polskiej15:2615 min.
 
Plac Wolności15:2716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia15:2817 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni15:2918 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy