Rozkład jazdy na: Wt., 2.06.2020
Żabianka SKM14:47
Rybacka14:48
Pomorska14:50
Piastowska14:52
Czerwony Dwór14:54
Chłopska14:56
Obrońców Wybrzeża14:57
Przymorze Wielkie
 
14:59
0 min.
 
Czarny Dwór15:023 min.
 
al. Płażyńskiego15:045 min.
 
Dworska15:056 min.
 
PCK15:067 min.
 
Brzeźno15:089 min.
 
Krasickiego (n/ż)15:0910 min.
 
Zespół Szkół Morskich15:1112 min.
 
Wyzwolenia15:1314 min.
 
Marynarki Polskiej15:1415 min.
 
Plac Wolności15:1516 min.
 
Nowy Port Zajezdnia15:1617 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni15:1718 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy