Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Żabianka SKM13:03
Rybacka13:04
Pomorska13:06
Piastowska13:08
Czerwony Dwór13:10
Chłopska13:12
Obrońców Wybrzeża13:13
Przymorze Wielkie
 
13:15
0 min.
 
Czarny Dwór13:183 min.
 
al. Płażyńskiego13:205 min.
 
Dworska13:216 min.
 
PCK13:227 min.
 
Brzeźno13:249 min.
 
Krasickiego (n/ż)13:2510 min.
 
Zespół Szkół Morskich13:2712 min.
 
Wyzwolenia13:2914 min.
 
Marynarki Polskiej13:3015 min.
 
Plac Wolności13:3116 min.
 
Nowy Port Zajezdnia13:3217 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni13:3318 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy