Rozkład jazdy na: Nd., 7.06.2020
Żabianka SKM12:43
Rybacka12:44
Pomorska12:46
Piastowska12:48
Czerwony Dwór12:50
Chłopska12:52
Obrońców Wybrzeża12:53
Przymorze Wielkie
 
12:55
0 min.
 
Czarny Dwór12:583 min.
 
al. Płażyńskiego13:005 min.
 
Dworska13:016 min.
 
PCK13:027 min.
 
Brzeźno13:049 min.
 
Krasickiego (n/ż)13:0510 min.
 
Zespół Szkół Morskich13:0712 min.
 
Wyzwolenia13:0914 min.
 
Marynarki Polskiej13:1015 min.
 
Plac Wolności13:1116 min.
 
Nowy Port Zajezdnia13:1217 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni13:1318 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy