{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Żabianka SKM12:03
Rybacka12:04
Pomorska12:06
Piastowska12:08
Czerwony Dwór12:10
Chłopska12:12
Obrońców Wybrzeża12:13
Przymorze Wielkie
 
12:15
0 min.
 
Czarny Dwór12:183 min.
 
al. Płażyńskiego12:205 min.
 
Dworska12:216 min.
 
PCK12:227 min.
 
Brzeźno12:249 min.
 
Krasickiego (n/ż)12:2510 min.
 
Zespół Szkół Morskich12:2712 min.
 
Wyzwolenia12:2914 min.
 
Marynarki Polskiej12:3015 min.
 
Plac Wolności12:3116 min.
 
Nowy Port Zajezdnia12:3217 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni12:3318 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy