Rozkład jazdy na: Wt., 26.05.2020
Żabianka SKM11:43
Rybacka11:44
Pomorska11:46
Piastowska11:48
Czerwony Dwór11:50
Chłopska11:52
Obrońców Wybrzeża11:53
Przymorze Wielkie
 
11:55
0 min.
 
Czarny Dwór11:583 min.
 
al. Płażyńskiego12:005 min.
 
Dworska12:016 min.
 
PCK12:027 min.
 
Brzeźno12:049 min.
 
Krasickiego (n/ż)12:0510 min.
 
Zespół Szkół Morskich12:0712 min.
 
Wyzwolenia12:0914 min.
 
Marynarki Polskiej12:1015 min.
 
Plac Wolności12:1116 min.
 
Nowy Port Zajezdnia12:1217 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni12:1318 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy