Rozkład jazdy na: Pn., 1.06.2020
Żabianka SKM09:23
Rybacka09:24
Pomorska09:26
Piastowska09:28
Czerwony Dwór09:30
Chłopska09:32
Obrońców Wybrzeża09:33
Przymorze Wielkie
 
09:35
0 min.
 
Czarny Dwór09:383 min.
 
al. Płażyńskiego09:405 min.
 
Dworska09:416 min.
 
PCK09:427 min.
 
Brzeźno09:449 min.
 
Krasickiego (n/ż)09:4510 min.
 
Zespół Szkół Morskich09:4712 min.
 
Wyzwolenia09:4914 min.
 
Marynarki Polskiej09:5015 min.
 
Plac Wolności09:5116 min.
 
Nowy Port Zajezdnia09:5217 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni09:5318 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy