Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Żabianka SKM08:06
Rybacka08:07
Pomorska08:09
Piastowska08:11
Czerwony Dwór08:13
Chłopska08:15
Obrońców Wybrzeża08:16
Przymorze Wielkie
 
08:18
0 min.
 
Czarny Dwór08:213 min.
 
al. Płażyńskiego08:235 min.
 
Dworska08:246 min.
 
PCK08:257 min.
 
Brzeźno08:279 min.
 
Krasickiego (n/ż)08:2810 min.
 
Zespół Szkół Morskich08:3012 min.
 
Wyzwolenia08:3214 min.
 
Marynarki Polskiej08:3315 min.
 
Plac Wolności08:3416 min.
 
Nowy Port Zajezdnia08:3517 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni08:3618 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy