Rozkład jazdy na: Śr., 27.05.2020
Żabianka SKM22:57
Rybacka22:58
Pomorska22:59
Piastowska23:01
Czerwony Dwór23:02
Chłopska23:04
Obrońców Wybrzeża23:05
Przymorze Wielkie
 
23:06
0 min.
 
Czarny Dwór23:082 min.
 
al. Płażyńskiego23:093 min.
 
Dworska23:104 min.
 
PCK23:115 min.
 
Brzeźno23:137 min.
 
Krasickiego (n/ż)23:148 min.
 
Zespół Szkół Morskich23:1610 min.
 
Wyzwolenia23:1812 min.
 
Marynarki Polskiej23:1913 min.
 
Plac Wolności23:2014 min.
 
Nowy Port Zajezdnia23:2115 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni23:2216 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy