Rozkład jazdy na: Śr., 27.05.2020
Żabianka SKM19:32
Rybacka19:33
Pomorska19:35
Piastowska19:37
Czerwony Dwór19:38
Chłopska19:40
Obrońców Wybrzeża19:41
Przymorze Wielkie
 
19:43
0 min.
 
Czarny Dwór19:463 min.
 
al. Płażyńskiego19:485 min.
 
Dworska19:496 min.
 
PCK19:507 min.
 
Brzeźno19:529 min.
 
Krasickiego (n/ż)19:5310 min.
 
Zespół Szkół Morskich19:5512 min.
 
Wyzwolenia19:5714 min.
 
Marynarki Polskiej19:5815 min.
 
Plac Wolności19:5916 min.
 
Nowy Port Zajezdnia20:0017 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni20:0118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy