Rozkład jazdy na: So., 30.05.2020
Żabianka SKM17:52
Rybacka17:53
Pomorska17:55
Piastowska17:57
Czerwony Dwór17:59
Chłopska18:01
Obrońców Wybrzeża18:02
Przymorze Wielkie
 
18:04
0 min.
 
Czarny Dwór18:073 min.
 
al. Płażyńskiego18:095 min.
 
Dworska18:106 min.
 
PCK18:117 min.
 
Brzeźno18:139 min.
 
Krasickiego (n/ż)18:1410 min.
 
Zespół Szkół Morskich18:1612 min.
 
Wyzwolenia18:1814 min.
 
Marynarki Polskiej18:1915 min.
 
Plac Wolności18:2016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:2117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni18:2218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy