Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Żabianka SKM14:12
Rybacka14:13
Pomorska14:15
Piastowska14:17
Czerwony Dwór14:19
Chłopska14:21
Obrońców Wybrzeża14:22
Przymorze Wielkie
 
14:24
0 min.
 
Czarny Dwór14:273 min.
 
al. Płażyńskiego14:295 min.
 
Dworska14:306 min.
 
PCK14:317 min.
 
Brzeźno14:339 min.
 
Krasickiego (n/ż)14:3410 min.
 
Zespół Szkół Morskich14:3612 min.
 
Wyzwolenia14:3814 min.
 
Marynarki Polskiej14:3915 min.
 
Plac Wolności14:4016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia14:4117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni14:4218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy