Rozkład jazdy na: Pt., 10.07.2020
Żabianka SKM13:12
Rybacka13:13
Pomorska13:15
Piastowska13:17
Czerwony Dwór13:19
Chłopska13:21
Obrońców Wybrzeża13:22
Przymorze Wielkie
 
13:24
0 min.
 
Czarny Dwór13:273 min.
 
al. Płażyńskiego13:295 min.
 
Dworska13:306 min.
 
PCK13:317 min.
 
Brzeźno13:339 min.
 
Krasickiego (n/ż)13:3410 min.
 
Zespół Szkół Morskich13:3612 min.
 
Wyzwolenia13:3814 min.
 
Marynarki Polskiej13:3915 min.
 
Plac Wolności13:4016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia13:4117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni13:4218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy