Rozkład jazdy na: Pt., 29.05.2020
Żabianka SKM11:52
Rybacka11:53
Pomorska11:55
Piastowska11:57
Czerwony Dwór11:59
Chłopska12:01
Obrońców Wybrzeża12:02
Przymorze Wielkie
 
12:04
0 min.
 
Czarny Dwór12:073 min.
 
al. Płażyńskiego12:095 min.
 
Dworska12:106 min.
 
PCK12:117 min.
 
Brzeźno12:139 min.
 
Krasickiego (n/ż)12:1410 min.
 
Zespół Szkół Morskich12:1612 min.
 
Wyzwolenia12:1814 min.
 
Marynarki Polskiej12:1915 min.
 
Plac Wolności12:2016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia12:2117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni12:2218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy