Rozkład jazdy na: Cz., 4.06.2020
Żabianka SKM07:06
Rybacka07:07
Pomorska07:09
Piastowska07:11
Czerwony Dwór07:13
Chłopska07:15
Obrońców Wybrzeża07:16
Przymorze Wielkie
 
07:18
0 min.
 
Czarny Dwór07:213 min.
 
al. Płażyńskiego07:235 min.
 
Dworska07:246 min.
 
PCK07:257 min.
 
Brzeźno07:279 min.
 
Krasickiego (n/ż)07:2810 min.
 
Zespół Szkół Morskich07:3012 min.
 
Wyzwolenia07:3214 min.
 
Marynarki Polskiej07:3315 min.
 
Plac Wolności07:3416 min.
 
Nowy Port Zajezdnia07:3517 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni07:3618 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy