Rozkład jazdy na: Śr., 27.05.2020
Żabianka SKM09:52
Rybacka09:53
Pomorska09:55
Piastowska09:57
Czerwony Dwór09:59
Chłopska10:01
Obrońców Wybrzeża10:02
Przymorze Wielkie
 
10:04
0 min.
 
Czarny Dwór10:073 min.
 
al. Płażyńskiego10:095 min.
 
Dworska10:106 min.
 
PCK10:117 min.
 
Brzeźno10:139 min.
 
Krasickiego (n/ż)10:1410 min.
 
Zespół Szkół Morskich10:1612 min.
 
Wyzwolenia10:1814 min.
 
Marynarki Polskiej10:1915 min.
 
Plac Wolności10:2016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia10:2117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni10:2218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy