Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Żabianka SKM08:22
Rybacka08:23
Pomorska08:25
Piastowska08:27
Czerwony Dwór08:28
Chłopska08:30
Obrońców Wybrzeża08:31
Przymorze Wielkie
 
08:33
0 min.
 
Czarny Dwór08:363 min.
 
al. Płażyńskiego08:385 min.
 
Dworska08:396 min.
 
PCK08:407 min.
 
Brzeźno08:429 min.
 
Krasickiego (n/ż)08:4310 min.
 
Zespół Szkół Morskich08:4512 min.
 
Wyzwolenia08:4714 min.
 
Marynarki Polskiej08:4815 min.
 
Plac Wolności08:4916 min.
 
Nowy Port Zajezdnia08:5017 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni08:5118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy