Rozkład jazdy na: Pn., 1.06.2020
Żabianka SKM19:12
Rybacka19:13
Pomorska19:15
Piastowska19:17
Czerwony Dwór19:18
Chłopska19:20
Obrońców Wybrzeża19:21
Przymorze Wielkie
 
19:23
0 min.
 
Czarny Dwór19:263 min.
 
al. Płażyńskiego19:285 min.
 
Dworska19:296 min.
 
PCK19:307 min.
 
Brzeźno19:329 min.
 
Krasickiego (n/ż)19:3310 min.
 
Zespół Szkół Morskich19:3512 min.
 
Wyzwolenia19:3714 min.
 
Marynarki Polskiej19:3815 min.
 
Plac Wolności19:3916 min.
 
Nowy Port Zajezdnia19:4017 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni19:4118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy