Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Żabianka SKM18:52
Rybacka18:53
Pomorska18:55
Piastowska18:57
Czerwony Dwór18:58
Chłopska19:00
Obrońców Wybrzeża19:01
Przymorze Wielkie
 
19:03
0 min.
 
Czarny Dwór19:063 min.
 
al. Płażyńskiego19:085 min.
 
Dworska19:096 min.
 
PCK19:107 min.
 
Brzeźno19:129 min.
 
Krasickiego (n/ż)19:1310 min.
 
Zespół Szkół Morskich19:1512 min.
 
Wyzwolenia19:1714 min.
 
Marynarki Polskiej19:1815 min.
 
Plac Wolności19:1916 min.
 
Nowy Port Zajezdnia19:2017 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni19:2118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy